м. Запоріжжя
м. Запоріжжя
Про послуги Методика відбору зразків

Більше інформації про послугу

  • Аналіз ґрунту
  • Аналіз торфу
  • Аналіз добрив
  • Аналіз води
  • Ентофітопатологічний аналіз
  • Рекомендації

Показник

Консультування
Відбір зразків для аналізу
Надання рекомендацій згідно результатів аналізу

Опис показника

Консультування – спеціалісти проводять агрономічні консультації із виїздами на поля клієнтів. Ми здійснюємо як разові консультації стосовно проблеми, яка виникає і потребує термінового втручання фахівців, так і на постійній основі із повним супроводом впродовж сезону.

Наші консультації полягають не лише у визначенні наявних проблем, лімітуючих факторів, які знижують урожай, зараженості шкідниками чи хворобами, але і  в наданні рекомендій стосовно шляхів їх вирішення. Ми не маємо контрактів із виробниками засобів захисту, добрив та регуляторів росту, тому даємо максимально широкий спектр варіантів вирішення проблеми.

Відбір зразків для аналізу – відповідальна операція, яка впливає на точність проведених досліджень. Команда лабораторії «Аркас» надає детальні інструкції по відбору зразків, але, при бажанні клієнта, може власноруч відібрати необхідні зразки згідно методики і цілком відповідати не лише за правильність проведення аналізу, але і за відбір зразків.

Надання рекомендацій згідно результатів аналізу – отримані результати представляють собою цифрові показники, пояснення до них та стислі рекомендації. За необхідності, фахівці лабораторії «Аркас» можуть здійснити детальні рекомендації на основі аналізів, проведених як нашими спеціалістами, так і результатами досліджень інших лабораторій.